MEDİKODENTAL


MEDİKODENTAL Tıbbi Cerrahi ve Dişçilik Malzemeleri Tic. Ve San. Ltd. Şti. olarak, kurulduğumuz 1986 yılından bu yana 35 senedir Türk Ortodonti sektörüne, ortodonti malzemelerinin pazarlama ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

"Sağlıklı Dişler ve Güzel Gülüşler'' ile olan aşkımız, zaman içinde bizi İstanbul merkez ofisimiz, İstanbul Çapa, Ankara ve İzmir'de bulunan şubelerimiz ve 23 çalışanımız aracılığı ile dünya çapında değerini kanıtlamış firmaların ürünlerini sunar hale getirdi.

Amacımız siz Sayın Ortodontistlerimizin tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılamaktır. MEDİKODENTAL olarak, farklı taleplere cevap verebilmek adına bünyemizde barındırdığımız ürün çeşitliliği ile alanımızda pazar lideri olmanın gururu içindeyiz.

+90 (212) 219 97 55
Seba Office Boulevard No:21 A Blok K:4 D:34 İstanbul

WhatsApp Image 2024 01 31 at 17.10.03 2

DR. CENK CEYLANOGLU | TURKEY

Ortodonti uygulamaları, tedavi planlaması ve klinik yönetimine yönelik çeşitli yazılımların eklenmesiyle giderek daha dijital hale geliyor. Çoğu yazılım, diş fotoğrafçılığının zaman ve çaba gerektirdiği yüksek kaliteli hasta fotoğrafları gerektirir. Bu web seminerinde Dr. Cenk Ceylanoğlu cep telefonları ve temel ekipmanlar kullanılarak nasıl iyi ortodontik fotoğraf çekilebileceğini anlatacak.

 29 Nisan 2024 10:00 TR SAAT